Автомобілі володіють сприятливими умовами для розселення та розмноження бактерій, цвілі, вірусів, тощо. Тому потрібно регулярна дезінфекція автомобілів. Компанія «Дезснаб» проводить процедури дезінфекції як вантажо- і пасажиро перевізного, так і особистого автотранспорту. Ця процедура є дуже важливою та необхідною.

Згідно державним санітарним вимогам в обов’язковому порядку регулярної дезінфекції підлягає автотранспорт підприємств харчової промисловості, підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення, медичних установ, а також фірм, що здійснюють перевезення тварин. Цей захід обережності потрібно для мінімізації ризику зараження продуктів і груп людей, чутливих до вірусів і бактерій різних типів.

Надійніше всього довірити проведення даної послуги досвідченим фахівцям. Фахівці «Дезснаб» здійснюють комплексні роботи по обробці та дезінфекції будь-якого автотранспорту із застосуванням спеціалізованого обладнання та засобів. Висококваліфіковані фахівці якісно і в найкоротший термін проведуть процедуру дезінфекції вашого автомобіля. При необхідності, видається акт виконаних робіт.

Ціни на обслуговування найдоступніші на ринку дезінфекційних послуг, гарантія якості!
Телефонуйте! +38(050)48-00-333