Дезснаб

«Дезснаб» спеціалізоване дезинфекційне приватне підприємство, засноване в 1998 році, працює на усій території України і робить повний спектр послуг зі знищення комах, гризунів та інших шкідників.

Основна лінія професійної діяльності компанії побудована на виконанні дезинфекції всіляких об’єктів, в профілактичних цілях, а також безпосередньо при явному погіршенні на них санітарно гігієнічної обстановки. Усі види робіт, підприємство проводить згідно міжнародних вимог і стандартів, прийнятих для забезпечення вищої міри безпеки продукції ISO 22000 виходячи з концепції HACCP (HazardAnalysisCriticalPoints), а також згідно норм Міністерства охорони здоров’я України.
 

Пест-контроль (Pest – Control)

Підприємство «Дезснаб» робить послуги з побудови і впровадження системи Пест-контроля (Pest – Control).

Система пест-контроля – це організаційна структура і порядок дій, що забезпечує досягнення результату – зниження чисельності проблемних біологічних видів.

Підприємствам, що здійснюють зберігання, переробку і реалізацію харчової продукції, працюючим у рамках системи НАССР, компанія ” Дезснаб” розробляє програми по знищенню шкідників. У рамках програми пест-контроля ” Дезснаб” враховує той чинник, що місце існування людини – це не лише сусідство із звичними супутниками-гризунами, на яких спрямована дератизація, і комахами, на яких спрямована дезинсекція, але і з представниками інших загонів і класів хребетних : птахами, кішками, собаками, єнотами, лисицями, землерийкою та ін. Об’єми робіт по дезинсекція і дератизація є складова частина боротьба з шкідниками.
 

Ми знаємо свою роботу

З метою підвищення ефекту від виконаних заходів і охоплення необхідної площі наше підприємство використовує автомобільну та авіаційну техніку. Так нами проводяться роботи по знищенню комах (комарів) на Азовському і Чорному узбережжі, від Таганрога до півострова Крим, включаючи територію Арабатської Стрілки. Завдяки успішності заходу якісно зменшена популяція цих комах, що відбилося на поліпшенні епідеміологічної обстановки по всій території і привело до збільшення напливу відпочиваючих в цих регіонах.

Розширення сфери діяльності говорить про необхідність наших послуг.

ПП «Дезснаб» плідно розширює охоплення своєї професійної діяльності і веде роботи на всій території України. Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Генічеськ, тепер уже і Скадовськ, мають філії нашого підприємства.

Ми готові вам допомогти і словом, і ділом, і всім необхідним

Також, професійні підприємства можуть придбати у нас всі необхідні препарати для боротьби зі шкідливими комахами і гризунами, що погіршують епідеміологічну обстановку, здатними переносити різні небезпечні для життя людей інфекції, завдавати шкоди сільському і домашньому господарству. Препарати, які продає ПП «Дезснаб» проходять всі необхідні сертифікації та відповідають найсуворішим міжнародним і внутрішньодержавним нормам.

Наші фахівці уважно розберуться в ситуації, що виникла саме у вас, запропонують весь необхідний перелік дій і препаратів. Кожен клієнт для нас – це унікальний випадок, що вимагає ретельного аналізу, вивчення, індивідуального рішення.

 

Дезінфекція

Здоров’я безцінне. Але як захистити себе і своїх близьких від вірусних захворювань? Адже збудники багатьох недуг передаються з їжею і питвом, через тілесний контакт, навіть по повітрю. Значно зменшити поширення інфекції допоможе дезінфекція. У місцях постійного скупчення людей (підприємства. Школи. Вузи та інші) великий ризик зараження інфекцією, особливо в холодну пору року. Ми ПП «Дезснаб» розповімо, як істотно знизити кількість хвороб за допомогою дезінфекції. У разі необхідності проведемо дезінфекційні роботи.

Що таке дезінфекція?

Це цілий комплекс заходів, завдання якого – знищити або зменшити кількість збудників захворювань. Причинами хвороби можуть стати бактерії, грибки, цвіль, віруси. Спеціаліст по дезінфекції повинен визначити тип збудника хвороби і підібрати засоби для його знищення.

Різновиди дезінфекції:

Кожен з нас стикався з профілактичною дезінфекцією. Такі заходи регулярно здійснюються в школах садках, на заводах, всюди, де багато людей. Після профілактики кількість хвороботворних вірусів або бактерій істотно зменшується. Вони не можуть розмножуватися. Інфекція тому не поширюється.
Профілактичні дезінфекційні заходи передбачають знезараження води, миття посуду.
Якщо хвороба вже проявилася, її осередок локалізований, збудник визначено – варто провести очаговую дезінфекцію. Наше підприємство «Дезснаб» готове взятися за роботу такого типу. Ці заходи дозволять сповільнити або виключити поширення недуги.
Дуже важливо правильно провести заключну дезінфекцію. Адже після одужання, навіть після смерті пацієнта, багато хвороботворних організмів продовжують існувати. Багато з них можуть становити небезпеку ще десятки, навіть сотні років. Тому потрібно повністю дезінфікувати одяг, посуд і приміщення.

Методи дезінфекції:

Якими методами здійснюється дезінфекція?
Хімічний метод. Для знищення мікроорганізмів застосовуються хімічні засоби, які надають фунгіцидну або бактеріціодное вплив.
Механічний метод. Приміщення провітрюються, речі ретельно миються, Вся пил протирається і забирається за допомогою пилососа.
Фізичний метод. Всі предмети, які можуть містити хвороботворні мікроорганізми, спалюються або прогартовуються. Іноді ефективно використовувати гаряче повітря, кип’ятіння, випромінювання. Багато бактерій гинуть під сонячними променями.