Для організацій

Дезснаб – команда найкращих професіоналів. Надаємо повний спектр санітарно-профілактичних послуг – дезінсекція, дератизація, дезінфекція, пест-контроль. Обробку проводимо як в житлових-нежитлових приміщеннях, так і на відкритих територіях. Для більш ефективного результату в своїй роботі використовуємо автомобільну та авіаційну техніку. Ми допоможемо вам позбавитися від всіх видів гризунів, небажаних комах, мікробів і бактерій, неприємних запахів. Проводимо розробку і впровадження програми Pest control відповідно до системи ХАССП.

Дезснаб проводить повний комплекс дезінфекційних послуг.
Найбільш затребувані послуги:

  • Пест-контроль – контроль шкідників на території підприємства;
  • Дезінфекція – знищення вірусів, бактерій і мікробів;
  • Дезінсекція – знищення небажаних комах;
  • Дератизація – знищення гризунів-шкідників не тільки в приміщенні, але і на відкритій території;
  • Фумігація – знезараження зерна.

 

Переваги роботи з Дезснаб:

Професіоналізм – Ефективність – Гарантії

Співпраця з компанією Дезснаб – це ефективна, доступна і швидка ліквідація ваших проблем. Наші філії працюють в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Скадовську, Генічеську. Виїзд на об’єкт можливий по всій Україні. Нашими клієнтами є як держ. установи, так і приватні підприємства та організації.

Компанія «Дезснаб» має всі необхідні для проведення санітарно-профілактичних послуг високоефективні професійні препарати та обладнання. Всі здійснювані заходи проводяться в повній відповідності із законодавчою і нормативно-методичною базою і відповідають міжнародним стандартам.

При проведенні робіт, укладаються договори. На всі проведені роботи надаємо гарантію. Вибирайте кращих – звертайтеся в компанію «Дезснаб»!

Телефонуйте прямо зараз +38 (050) 48-00-333!