Як боротися с тарганами за допомогою борної кислоти

Як боротися с тарганами за допомогою борної кислоти

Про те, як позбутися від тарганів за допомогою борної кислоти – знали наші батьки і навіть бабусі з дідусями! Спосіб далеко не новий, але не втратив свою актуальність і в нинішній час! До того ж самостійно виготовити приманку дуже легко, потрібно мінімум грошових витрат і вашого часу.

Ми підібрали для вас два найбільш поширених рецепта виготовлення харчової приманки на основі борної кислоти.

Рецепт 1.

Інгредієнти:
борна кислота – 30-40 гр.
куряче яйце – 1 шт.
нерафінована (смажена) рослинна олія – 1-2 ч. ложки.

как уничтожить тараканов борной кислотой

З круто звареного курячого яйця виймаємо жовток. Змішуємо його з 30-40 грамами борної кислоти. Ретельно перемішуємо, додаємо 1-2 ч. ложки рослинної олії, розмішуємо до стану тістоподібної маси. З отриманої маси робимо невеликі кульки (5-7 мм.).

Рецепт 2

Інгредієнти:
борна кислота,
цукор,
борошно, ванілін (ванільний цукор).

как уничтожить тараканов борной кислотой

Беремо в рівних пропорціях борну кислоту, цукор і борошно. Для запаху можна додати ванілін (ванільний цукор). Перемішуємо, додаємо воду і замішуємо «тісто», з якого робимо невеликі кульки.

как уничтожить тараканов борной кислотой

Усе, приманка готова!

Кульки потрібно розкласти в місцях поширення тарганів: найчастіше це кухня, комора, ванна кімната. Через 7-10 днів необхідно замінити приманку на нову (свежеприготовленную).

Боротьба з тарганами борною кислотою безпечна для людини і домашніх тварин. До того ж борна кислота не викликає резистентності (звикання) комах, що важливо!


Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:

 
 
 

Читайте також: