Магазин

ПРИМАНОЧНИЙ КОНТЕЙНЕР

ЦІНА 210 грн.
Залежно від кількості та форми оплати, ціна може змінюватися.

Приманочний контейнер виготовлений з оцинкованого металу вищої якості (Італія), що дозволить виробу служить довгі роки й не підпадати під вплив зовнішніх факторів (погодні умови та ін.).

Параметри вироба : 400х90х90 (мм).
Головна перевага приманочного контейнера полягає в тому, що він дозволяє проводити контроль над чисельністю гризунів максимально безпечним чином, виключаючи контакт тварин та людей з приманкою.

Більш детально

ЖИВОЛОВКА

ЦІНА 160 грн.
Залежно від кількості та форми оплати, ціна може змінюватися.

Живоловка виготовлена з оцинкованого металу вищої якості (Італія), що дозволить виробу служить довгі роки й не підпадати під вплив зовнішніх факторів (погодні умови та ін.).

Параметри вироба : 200х90х60 (мм).
Головна перевага живоловки полягає в тому, що вона дозволяє проводити контроль над чисельністю гризунів максимально безпечним чином, виключаючи контакт тварин та людей з приманкою.

Більш детально

ЦІПЕРТРІН 25% к.э.

ЦІНА 700 грн./мін. замовлення 3 шт.

«Ціпертрін» ТОВ «Дезснаб – Трейд» (Росія)
1. Засіб інсектоакарицидний «Ціпертрін» являє собою прозору рідину від жовтого до коричневого кольору у формі 25% концентрату емульсії. До складу засобу входять наступні компоненти: діюча речовина (ДР) – циперметрину (25%), розчинник, емульгатор, ПАР.

2. Засіб володіє гострою інсектицидною та акарицидною дією і є інсектоакарицидом з широким спектром дії.
Тривалість залишкової дії засобу при обробці об’єктів різного призначення проти синантропних комах, зберігається протягом 1-1,5 місяців (термін спостережень); для комарів у водоймах природних стацій (в залежності від ступеня заселеності водойм личинками комарів і ступенем їх заростання рослинністю) до 6 тижнів; імаго комарів – до 4 тижнів. Кліщі та блохи, які онтактують з одягом, обробленим засобом, відпадають з одягу і гинуть. Термін залишкової дії засобу на обробленом одязі зберігається до 2 тижнів.
3. Засіб «Ціпертрін» призначений:
для знищення синантропних комах: тарганів, мух, бліх, постільних клопів, мурах, комарів на об’єктах різної категорії в виробничих і житлових приміщеннях, в дитячих (за винятком спалень та ігрових кімнат), в лікувально-профілактичних установах (за винятком палат для хворих) та на підприємствах громадського харчування для знищення іксодових кліщів – переносників збудників кліщового енцефаліту, хвороби Лайма та інших захворювань;
для знищення комарів в природних стаціях (личинки, імаго) і компонентів гнусу з метою обробки водойм, які не мають рибогосподарського та санітарно-побутового значення в місцях їх природного проживання – на відкритих непроточних, постійного і тимчасового існування водоймах та ін.;
для обробки верхнього одягу з метою захисту людей від нападу іксодових кліщів і бліх;
Обробки проводяться фахівцями організацій, що мають право займатися дезінфекційною діяльністю.

Більш детально

 

ДІ-ХЛОР

ЦІНА 280 грн.

«ДІ-ХЛОР» має антимікробну та спороцидну (B.anthracis) дію відносно бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), вірусів, грибів роду Кандида і трихофітон, особливо небезпечних інфекцій Чуми, холери, сибірської виразки.

«ДІ-ХЛОР» являє собою таблетки білого кольору, круглої правильної форми, вагою 3,32 ± 0,18 м В якості діючої речовини засіб містить дихлорізоцианурату натрію – 84,0%, адипінова кислоту – 8,0%, вуглекислий натрій – 8,0%. При розчиненні 1 таблетки у воді виділяється 1,52 ± 0,12 г активного хлору (АХ). Засіб добре розчиняється в воді.
Засіб призначений для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, жорстких меблів, санітарно-технічного обладнання, білизни, посуду (в тому числі лабораторної), іграшок, предметів догляду за хворими, виробів медичного призначення, гумових килимків, прибирального інвентарю при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної та грибкової (кандидози та дерматомікози) етіології при проведенні поточної, заключної та профілактичної дезінфекції в лікувально-профілактичних установах, інфекційних вогнищах, на комунальних об’єктах, підприємствах громадського харчування, споживчих промислових ринках, установах соціального забезпечення, пенітенціарних установах; заключної дезінфекції в дитячих установах; проведення генеральних прибирань в лікувально-профілактичних та дитячих установах.
Засіб призначений для дезінфекції шкаралупи яєць.
Норма витрат: по бактеріальній та вірусній етіології 1 таблетка на 10 л. води.
Норма витрат: по мікобактерії туберкульозу 4 таблетки на 10 л. води.
Фасовка: 300 табл./1кг.
Упаковка: 6 кг.
Термін придатності таблеток – 5 років в нерозкритій упаковці виробника.
Термін придатності робочих розчинів 2 діб.

Більш детально

 

Генератор холодного туману Vector Fog C150 plus

ЦІНА 460 $

Даний генератор ідеальний у використанні при проведенні дезінфекції, боротьби з шкідниками, як на відкритих просторах так і в приміщенні.

Переваги:

Обсяг бака – п’ять літрів, що дозволяє обробляти великі площі без дозаправки;
Регулювання розміру краплі від 5 до 50 мікрон, що дає можливість застосовувати оптимальний розмір краплі відповідно до місця обробки та обраного препарату;
Соленоїдний клапан, матеріал тефлон – стійкий до впливів агресивних розчинів, що робить можливим роботу з даними генератором в вертикальному положенні;
Потужний двигун Samsung – надійний в роботі, дає високу продуктивність.Технічні характеристики:

 • Обсяг бака: 6 літрів
 • Швидкість потоку: 60 л/год
 • Двигун: Samsung 1250W
 • Розмір частин: 5 – 50 мкм
 • Розмір: 650х380х270 мм.
 • Вага: 4,7 кг.

Більш детально

 

Генератор холодного туману Vector Fog C100 plus

ЦІНА 440 $

Модель цього генератора одна з найбільш міцних і довговічних на ринку.

Переваги:

Матеріал корпуса – армований полімер Fibre Reinforced Polymer (FRP), стійкий до ударів і високих температур;
Регулювання розміру краплі від 5 до 50 мікрон, що дає можливість застосовувати оптимальний розмір краплі відповідно до місця обробки і обраним препаратом;
Соленоїдний клапан, матеріал тефлон – стійкий до впливів агресивних розчинів, що робить можливим роботу з даними генератором в вертикальному положенні;
Потужний двигун Samsung – надійний в роботі, дає високу продуктивність – 100 м² обробленої площі менш ніж за хвилину.

Більш детально

 

Генератор гарячого туману Vector Fog H200SF

ЦІНА 960 $

Одна з останніх моделей, розроблена спеціально для застосування розчинів як на водній, так і на масляній основі. Завдяки своїй унікальній технології подвійної подачі розчину Dual-Point™ і спеціально розробленого сопла для поліпшення дисперсії, цей універсальний генератор дозволить Вам впоратися з будь-якою роботою, від захисту рослин і здоров’я тварин, до контролю шкідників.

Генератор виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 304, що забезпечує багато років надійної роботи. Ця сталь стійка до корозії і тепла, до впливу масел на основі хімічних речовин, перекису водню, гасу та кислот. Модель генератора ідеально справляється з роботою в парках, на складах, в теплицях, на заводах, фермах і птахофабриках, тощо.

Технічні характеристики:

 • Обсяг бака: 6,5 літра
 • Швидкість потоку: 50 л/г.
 • Розмір частин: 5 – 30 мкм
 • Подвійна функція, води і масла на основі туману
 • Розмір: 1350х290х380 мм.
 • Вага: 10,8 кг.

Більш детально