Наслідки укусів комарів

Комар звичайний (лат. Culex pipiens) – двокрила членистонога комаха, що зустрічається, практично на кожному континенті. Яйця комарі відкладають у воді, де ті харчуються водоростями та органічними залишками. Личинки використовують дихальну трубку, щоб проникнути через поверхневий натяг води і отримувати необхідний для життя кисень. Існує кілька стадій розвитку личинки від яйця до дорослої особини. Дорослі самці комарів харчуються нектаром і соками рослин, а самкам для відкладання яєць необхідна більш поживна їжа – кров людини або тварин. Боротьба з комарами необхідна, так як наслідки укусів комарів це не тільки дискомфорт, алергічні реакції та роздратування шкіри, але це ризик інфікування серйозними захворюваннями.Комар кровососущий
Комарі є переносниками таких важких захворювань як малярія, енцефаліт, тиф та багатьох інших, від яких по всьому світу щорічно гинуть мільйони людей.
Фахівці компанії «Дезснаб» готові прийти до Вас на допомогу в боротьбі з літаючими «кровожерами»!
Для боротьби ми застосовуємо високоефективні препарати, які повністю можуть позбавити вашу територію від комарів.
Препарати для обробки від комарів, дозволені до застосування в Україні, не впливають на рослини, безпечні для людей і тварин.
Ваш відпочинок перетвориться для Вас і Ваших близьких в чудове свято на відкритому майданчику без укусів допитливих комах.
Ми забезпечимо Вам відпочинок без комарів!

 


Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:


 
 
 

Читайте також: