Пест-контроль

Pest-control – це заходи, спрямовані на обмеження чисельності шкідників і / або запобігання завданої ними шкоди на певній території.

В основі пест-контролю лежить науково-обгрунтована технологія впливу на спільноти організмів-шкідників. Це діяльність, що вимагає найвищого професіоналізму і великих знань в різних наукових областях: екології, медицини, зоології та хімії. Тому задіюються фахівці найрізноманітніших напрямків: лікарі-дезинфектології, ентомологи, орнітологи, зоологи та інженери.
 

У чому відмінність пест-контролю від дератизації або дезінсекції?

Звичні для України терміни «дезінсекція», «дезінфекція» та «дератизація» означають заходи зі знищення організмів, що поширюють інфекційні захворювання, або, що є їх збудниками. Однак, шкода від живих істот полягає не тільки в поширенні небезпечних захворювань. Крім цього, шкідники завдають різноманітний господарський збиток для людини. Наприклад, знищення продуктів харчування, сировини, врожаїв, псування зерна, псування текстильних і шкіряних виробів. У цих випадках і необхідний пест-контроль.
 

Які бувають шкідники?

Шкідники – це живі організми, що викликають дискомфорт, що завдають шкоди здоров’ю або завдають матеріальний збиток.

Можна виділити кілька категорій шкідників:

  • Організми, що викликають захворювання у людей, домашніх тварин або рослин (бактерії, віруси та інші паразити).
  • Організми, що докучають людям і домашнім тваринам, які часто є переносниками інфекцій при укусах (комарі, мухи, блохи, кліщі).
  • Організми, що живляться домашніми та сільськогосподарськими рослинами.
  • Організми, що псують шкіру, деревину та інші матеріали. В основному, це гризуни і різні комахи – щури, миші, моль, кожеїди, точильники.
  • Дикорослі рослини – бур’яни, які псують зовнішній вигляд газонів, а також, можуть бути отруйні для домашніх тварин.

 

Послуги по Пест-контролю:

  • Аудит діючої системи контролю шкідників, розробка рекомендацій щодо її поліпшення;
  • Розробка та впровадження програми Pest control відповідно до системи ХАССП;
  • Здійснення регулярних заходів за програмою Pest control;
  • Оцінка якості робіт за програмою Pest control, що проводяться третьою стороною;
  • Здійснення масштабних заходів (дезінсекція та дератизація) в разі масового поширення шкідників на підприємстві.

Компанія «Дезснаб» має всю необхідну матеріально-технічну базу для проведення дезінсекції, дезінфекції, дератизації та фумігації на підприємствах проти всіх видів комах.

Всі заходи, які ми проводимо в повному обсязі відповідають законодавчій та нормативно-методичній базі, що діє в Європі та США!

Однак, на окремих підприємствах, в зв’язку з родом їх діяльності (прийом, переробка, зберігання їжі та інші), можуть застосовуватися додаткові стандарти, такі як система ХАССП (ІСО 22000 – HACCP – Hazard analysis and + critical control points) Аналіз ризиків і критичні контрольні точки.

Також на деяких підприємствах застосовуються: Європейський стандарт оцінки якості (EQP); AIB Consolidated Standards for Food safety; AIB Consolidated Standards for Retail Food Establishments.

Отримати додаткові консультації, що до послуг Пест-контроль (Pest-control) і HACCP (ХАССП), або оформити виклик технічного персоналу компанії «Дезснаб» можна по телефону +38 (050) 48-00-333 або скориставшись кнопкою зворотного зв’язку.