ПРО НАС

Дезінфекція
Дератизація
Дезінфекція
Dezsnab

ПП «Дезснаб» – українська компанія, що надає повний спектр послуг в сфері профілактичної дезінфекції. Основна діяльність компанії спрямована на проведення заходів по товкач контролю, дезінсекційних, дезінфекційних та дератизаційних робіт на різних об’єктах (готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, оздоровчі, лікувальні установи, магазини, адміністративні будівлі і т.д.) і в середовищі життєдіяльності людини ( квартири, приватні будинки). Також компанія надає послуги з фумігації та дезодорації приміщень.

Всі послуги компанія Дезснаб надає згідно з нормами Міністерства охорони здоров’я України, міжнародним вимогам і стандартам, особливо в сфері забезпечення безпеки харчових продуктів ISO 22000, виходячи з концепції НАССР (Нazard Analysis Critical Control Points).

Якщо ви працюєте над тим, що для вас дійсно важливо, вас не доводиться підганяти. Вас тягне вперед ваша мрія.

Компанія «Дезснаб» була заснована в 1998 році в місті Запоріжжя (Україна) Логутенковим Олегом Вікторовичем, який і в даний момент є чинним керівником компанії. Однією з перших в регіоні почала застосовувати сучасний підхід до проблеми боротьби зі шкідниками. Завдяки використанню інтегрованих методів боротьби з членистоногими і гризунами, професійного технологічного устаткування, наявності кваліфікованих фахівців в штаті підприємство, за короткий термін, стала лідером на ринку профілактичної дезінфекції.

Поступово підприємство почало розширювати географію своєї діяльності і асортимент послуг.

Вже у 2000 році “Дезснаб» почала проводити дезінсекційних заходи на об’єктах запорізького курортного Приазов’я: пансіонатах, базах відпочинку, оздоровчих установах, які перебувають в Бердянському, Приморському та Якимівському районах. У 2008 році в список обслуговуючих об’єктів увійшли і установи, розташовані на Арабатській стрілці. Завдяки ефективному проведенню даного виду дезінсекції, була значно зменшена популяція членистоногих на території обслуговування, що, в свою чергу, позитивно позначилося на якості відпочинку населення.

У 2012 році компанія Дезснаб відкриває своє представництво і в місті Дніпро, вул. Академіка Лазаряна, 2.

Зі збільшенням попиту на послуги компанії, в 2014 році «Дезснаб» відкрила офіс в столиці України – місті Києві, що значно розширило територію обслуговування і клієнтську базу компанії.

Dezsnab

Отримати консультацію

Чому обирають нас

ПРО НАС

22 РОКИ УСПІШНОЇ РОБОТИ

ПРО НАС

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

ПРО НАС

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРО НАС

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

ПРО НАС

ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ

ПРО НАС

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ