...
Dezsnab

ПРО НАС

Дезінфекція
Дератизація
Дезінфекція
Dezsnab

ПП «Дезснаб» – українська компанія, що надає повний спектр послуг в сфері профілактичної дезінфекції. Основна діяльність компанії спрямована на проведення заходів по товкач контролю, дезінсекційних, дезінфекційних та дератизаційних робіт на різних об’єктах (готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, оздоровчі, лікувальні установи, магазини, адміністративні будівлі і т.д.) і в середовищі життєдіяльності людини ( квартири, приватні будинки). Також компанія надає послуги з фумігації та дезодорації приміщень.

Всі послуги компанія Дезснаб надає згідно з нормами Міністерства охорони здоров’я України, міжнародним вимогам і стандартам, особливо в сфері забезпечення безпеки харчових продуктів ISO 22000, виходячи з концепції НАССР (Нazard Analysis Critical Control Points).

Якщо ви працюєте над тим, що для вас дійсно важливо, вас не доводиться підганяти. Вас тягне вперед ваша мрія.

Компанія «Дезснаб» була заснована в 1998 році в місті Запоріжжя (Україна) Логутенковим Олегом Вікторовичем, який і в даний момент є чинним керівником компанії. Однією з перших в регіоні почала застосовувати сучасний підхід до проблеми боротьби зі шкідниками. Завдяки використанню інтегрованих методів боротьби з членистоногими і гризунами, професійного технологічного устаткування, наявності кваліфікованих фахівців в штаті підприємство, за короткий термін, стала лідером на ринку профілактичної дезінфекції.

Поступово підприємство почало розширювати географію своєї діяльності і асортимент послуг.

Вже у 2000 році “Дезснаб» почала проводити дезінсекційних заходи на об’єктах запорізького курортного Приазов’я: пансіонатах, базах відпочинку, оздоровчих установах, які перебувають в Бердянському, Приморському та Якимівському районах. У 2008 році в список обслуговуючих об’єктів увійшли і установи, розташовані на Арабатській стрілці. Завдяки ефективному проведенню даного виду дезінсекції, була значно зменшена популяція членистоногих на території обслуговування, що, в свою чергу, позитивно позначилося на якості відпочинку населення.

У 2012 році компанія Дезснаб відкриває своє представництво і в місті Дніпро, вул. Академіка Лазаряна, 2.

Зі збільшенням попиту на послуги компанії, в 2014 році «Дезснаб» відкрила офіс в столиці України – місті Києві, що значно розширило територію обслуговування і клієнтську базу компанії.

Dezsnab

Отримати консультацію

Чому обирають нас

22 РОКИ УСПІШНОЇ РОБОТИ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ