...

ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ І ЇХ ГНІЗД

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території завелися шершні. Ви боїтеся укусів, алергічних реакцій

Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло

До Вас приїжджала інша служба, але шершні все одно залишилися
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Хто ми

Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

Замовити обробку від Шершнів

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб Україна – професійна команда, яка протягом 22-х років реалізувала безліч проектів в області Пест Контролю. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.
Avis Rara
Avis Rara
21/01/2022
Настоящие профессионалы своего дела. Рекомендую!
Наталья Морозова
Наталья Морозова
09/01/2022
Все хорошо, но на праздновании было мало внимания пр обслуживании. Персонал приходилось искать...
Viktor Papania
Viktor Papania
05/12/2021
Що можу сказати... Хлопці молодці, свою справу роблять на совість!
Дмитрий Ковалёв
Дмитрий Ковалёв
28/10/2021
Есть Всё! и на Всё!. Рекомендую

Професійне знищення шершнів

Знищення шершнів-одна із затребуваних послуг, що надаються службою Дезснаб. Наші фахівці проводять не тільки обробку приміщень токсичними хімікатами, які дозволяють позбутися від цих небезпечних комах, але і знімають їх гнізда для знищення колонії.

Шершні являють собою найбільших представників сімейства ос, які викликають страх у багатьох людей, так як їх укуси дуже болючі і сусідство з цими комахами доставляє масу дискомфортних відчуттів. Будь-яка активність поблизу гнізда розцінюється шершнями як загроза, тому вони негайно починають нападати і переслідувати своїх кривдників, жалячи по кілька разів.

Якщо ви помітили, що на вашій дачі або на присадибній ділянці з’явилися Шершні, то десь неподалік напевно буде розташоване їх гніздо. Вони селяться, як правило, в щілинах і тріщинах будівель, а також в місцях, де зберігаються підгнилі фрукти.

Позбутися від комах своїми силами досить важко, так як просто фізично людині навряд чи вдасться без спеціального захисту і засобів ліквідувати гніздо. Виходячи з цього, виклик фахівців Дезснаб стане правильним рішення в цій ситуації.

Чим небезпечні Шершні?

Головна небезпека шершнів-їх укуси. На відміну від інших представників сімейства ос, одна особина цього виду може жалити кілька разів. Місце укусу запалюється, свербить. Отрута, який вони впорскують, викликає сильні алергічні реакції і набряк Квінке. Для людей особливо чутливих зустріч з шершнем може закінчитися вельми трагічними наслідками аж до летального результату. Дуже часто від укусів комах вмирають домашні вихованці.

Методи знищення шершнів

Служба Дезснаб проводить обробку приміщень з метою знищення і самого гнізда, і живих особин з дотриманням необхідних заходів безпеки. Нами застосовуються різні методи боротьби з шершнями, включаючи генератори холодного і гарячого туману. Після першої обробці дуже важливо вести контроль за появою комах, і при необхідності повторити обробку.

Переваги звернення в службу Дезснаб:

 • гарантуємо успішний результат;

 • застосовуємо високоефективні хімічні препарати, безпечні для людей і тварин;

 • швидке проведення робіт на об’єкті;

 • найбільш доступні ціни на послуги.

Щоб замовити послуги дезінсекції, телефонуйте нам по телефону або залишайте онлайн-заявку.