...

ЗНИЩЕННЯ БЛІХ У ДНІПРІ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території завелися блохи

Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло

До Вас приїздила інша служба, але блохи все одно залишилися
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Хто ми
Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

Замовити обробку приміщення від бліх-Дніпро
7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб Дніпро- професійна команда, яка протягом 22-х років реалізувала безліч проектів в області Пест Контролю. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.

Підготовка та уборка при обробці від бліх газоаерозольних обладнанням

Avis Rara
Avis Rara
21/01/2022
Настоящие профессионалы своего дела. Рекомендую!
Наталья Морозова
Наталья Морозова
09/01/2022
Все хорошо, но на праздновании было мало внимания пр обслуживании. Персонал приходилось искать...
Viktor Papania
Viktor Papania
05/12/2021
Що можу сказати... Хлопці молодці, свою справу роблять на совість!
Дмитрий Ковалёв
Дмитрий Ковалёв
28/10/2021
Есть Всё! и на Всё!. Рекомендую

Дезінсекція бліх в квартирі Дніпро

При появі в підвалі будинку або в квартирі бліх, правильним рішенням стане виклик спеціалізованої служби Дезснаб, фахівці якої гарантують швидке і ефективне знищення комах. Своєчасна обробка приміщень позбавить вас і ваших домашніх тварин від кровосисних шкідників.

Блохи-це дрібні комахи, які харчуються кров’ю тварин, птахів і людей. Вони не літають, зате прекрасно стрибають у висоту і довжину, переміщаючись в пошуках їжі. Якщо температура повітря в місці проживання комах падає, вони впадають в сплячку і чекають настання більш сприятливих умов.

Блохи швидко розмножуються. Самка відкладає 500 яєць за раз, з яких через 14 днів виводяться дрібні особини. У будинок паразити потрапляють на шерсті тварин або на взутті. Яйця блохи відкладають в затишних місцях: під підлогою, в килимах, матрацах, меблів та ін.

Чим небезпечні блохи

Блохи, незважаючи на свої невеликі розміри, є небезпечними комахами, які переносять такі захворювання:

 • висипний тиф;

 • енцефаліт;

 • гепатит;

 • бруцельоз;

 • сальмонельоз;

 • гельмінтоз.

Від укусів бліх страждають не тільки люди, а й домашні тварини, у яких може розвинутися блошиний дерматит.

Ознаки, що вказують на наявність бліх в будинку, це в першу чергу укуси на тілі, які сверблять і викликають набряк тканин. Займатися знищенням бліх самостійно недоцільно, так як звичайні побутові засоби не ефективні проти яєць комах. До того ж виявити місце кладки яєць буває дуже складно.

Служба знищення бліх Дезснаб

Наша компанія пропонує замовити дезінсекцію професійними хімікатами, якщо ви хочете назавжди позбутися від бліх і їх яєць. Ми проводимо обробку приміщень різного призначення, використовуючи сучасне обладнання та отрути, які надають швидкий ефект і дозволяють успішно досягати результату.

Найчастіше для обробки квартир і будинків ми використовуємо генератори холодного або гарячого туману в залежності від масштабу зараження паразитами. Хімікати в цьому випадку розпорошуються у вигляді дрібних крапельок, які проникають в важкодоступні зони, не даючи шансів вижити навіть блошиним яйцям.

Ціна послуги дезінсекції від бліх розраховується в кожному випадку індивідуально, залежно від площі обробки та обраної технології. Телефонуйте нам, щоб уточнити будь-які подробиці.