Служба знищення кліщів

ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА ДІЛЯНКИ ВІД КЛІЩІВ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території з’явилися кліщі

Шукаєте службу, яка обробить ділянку від кліщів безпечно для Вас і оточуючих

Шукаєте надійну компанію, яка гарантує якість роботи
ClockCreated with Sketch.

Працюємо 24/7

ManCreated with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ІКСОДОВІ КЛІЩІ?

Головна небезпека полягає в тому, що іксодові кліщі є переносниками збудників багатьох небезпечних захворювань як людини, так і тварин. Для території України є актуальними такі інфекції: хвороба Лайма (син. Бореліоз, кліщовий бореліоз), вірусний кліщовий енцефаліт, гранулоцитарний анаплазмоз людини, ерліхіоз, піроплазмоз. Найпоширенішим захворюванням в нинішніх реаліях є хвороба Лайма.

КОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ АКТИВНІСТЬ КЛІЩІВ?

Іксодові кліщі проявляють свою активність відразу після танення снігу. Навіть температура в – 2 градуса не може виступати в обмежуючим фактором. Максимальна чисельність паразитів спостерігається в весняні місяці (квітень, травень). Другий пік активності (значно менший весняного) – в жовтні.

.

.

.

.

.

ЯК ПОЗБУТИСЯ КЛІЩІВ?

У природних умовах вивести кліщів досить важкий процес. Найчастіше використовують хімічний метод боротьби – акарицидні обробки. Особливо вони актуальні на територіях різних установ, парків, дачних ділянках, інше.

Виявили у себе на ділянці кліщів? Терміново звертайтеся до нас, ми допоможемо ефективно позбутися кліщів!

Знищення кліщів особливо актуально, так як крім неприязні і роздратування, ці комахи виконують роль не тільки переносника збудника інфекцій, але і його зберігача.

.

.

.

.

.

.

.

Замовити професійну обробку від кліщів

Хто ми

3Created with Sketch.
22 роки досвіду

Працюємо з 1998 року

HeartCreated with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
  1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з кліщами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
  2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
  3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
  4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
  5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
  6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
  7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.