...

БОРОТЬБА З КЛІЩАМИ В ЗАПОРІЖЖІ

ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА ДІЛЯНКИ ВІД КЛІЩІВ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території з’явилися кліщі

Шукаєте службу, яка обробить ділянку від кліщів безпечно для Вас і оточуючих

Шукаєте надійну компанію, яка гарантує якість роботи
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ІКСОДОВІ КЛІЩІ?

Головна небезпека полягає в тому, що іксодові кліщі є переносниками збудників багатьох небезпечних захворювань як людини, так і тварин. Для території України є актуальними такі інфекції: хвороба Лайма (син. Бореліоз, кліщовий бореліоз), вірусний кліщовий енцефаліт, гранулоцитарний анаплазмоз людини, ерліхіоз, піроплазмоз. Найпоширенішим захворюванням в нинішніх реаліях є хвороба Лайма.

КОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ АКТИВНІСТЬ КЛІЩІВ?

Іксодові кліщі проявляють свою активність відразу після танення снігу. Навіть температура в – 2 градуса не може виступати в обмежуючим фактором. Максимальна чисельність паразитів спостерігається в весняні місяці (квітень, травень). Другий пік активності (значно менший весняного) – в жовтні.

.

.

.

.

.

ЯК ПОЗБУТИСЯ КЛІЩІВ?

У природних умовах вивести кліщів досить важкий процес. Найчастіше використовують хімічний метод боротьби – акарицидні обробки. Особливо вони актуальні на територіях різних установ, парків, дачних ділянках, інше.

Виявили у себе на ділянці кліщів? Терміново звертайтеся до нас, ми допоможемо ефективно позбутися кліщів!

Знищення кліщів особливо актуально, так як крім неприязні і роздратування, ці комахи виконують роль не тільки переносника збудника інфекцій, але і його зберігача.

.

.

.

.

.

.

.

Замовити професійну обробку від кліщів в ЗапоріжжіХто ми

Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб Запоріжжя- професійна служба по боротьбі з кліщами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.
Avis Rara
Avis Rara
21/01/2022
Настоящие профессионалы своего дела. Рекомендую!
Наталья Морозова
Наталья Морозова
09/01/2022
Все хорошо, но на праздновании было мало внимания пр обслуживании. Персонал приходилось искать...
Viktor Papania
Viktor Papania
05/12/2021
Що можу сказати... Хлопці молодці, свою справу роблять на совість!
Дмитрий Ковалёв
Дмитрий Ковалёв
28/10/2021
Есть Всё! и на Всё!. Рекомендую

Служба по знищенню кліщів Дезснаб надає послуги дезінсекції, позбавляючи ділянки будь-якої площі і призначення від павукоподібних комах. Ми гарантуємо, що після обробки території спеціальними високоефективними хімікатами комахи назавжди зникнуть з вашого дачного або присадибної ділянки.

Кліщі являють собою досить небезпечних комах, що відносяться до класу павукоподібних. Вони досить поширені і зустрічаються в лісах, на дачах, в межах міста, парках і скверах. Період активності комах тривалий-з моменту сходу снігу до перших заморозків.

Розмір кліща становить від 1 мм, тому помітити особина на тілі і тим більше на одязі дуже складно. Вони живуть у високій траві, чіпляються задніми лапками за одяг, після чого знаходять м’яке місце з тонкою шкірою і кусають людини, вводячи анестетик, тому укус кліща безболісний.

Чим небезпечні кліщі

Кліщі є переносниками небезпечних захворювань:

 • енцефаліт;

 • ерліхіозу;

 • поворотного тифу;

 • бореліоза (хвороба Лайма);

 • піроплазмозу та ін.

Хвороби часто викликають летальний результат і серед людей, і серед домашніх тварин. Якщо ви виявили на своїй дачі або присадибній ділянці кліщів, тоді виклик служби Дезснаб стане єдиним шансом на швидке і безпечне позбавлення від комах.

Методи боротьби з кліщами

Знищення кліщів фахівцями нашої служби здійснюється сучасними ефективними методами. Ми використовуємо високоефективні хімікати, які швидко вбивають комах, але не завдають шкоди людині і домашнім вихованцям.

Методи, які ми використовуємо:

 • холодний туман-розпорошення хімікатів здійснюється спеціальними генераторами. Реагент покриває рослинність плівкою, кліщі гинуть дуже швидко;

 • гарячий туман – парова хмара обволікає все навколо, в результаті чого гинуть не тільки дорослі особини, а й їх личинки.

Часто наші фахівці застосовують відразу обидва методи для досягнення найбільш високого результату.

Ціна Послуги зі знищення кліщів залежить від площі оброблюваної території і обраного способу боротьби. Щоб уточнити всі деталі і замовити виїзд наших фахівців, зателефонуйте нам по телефону.