Служба знищення комарів

ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА ВІД КОМАРОВ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території з’явилися комарі

Шукайте службу, яка обробить ділянку від комарів безпечно для Вас і оточуючих

Шукайте надійну компанію, яка гарантує якість роботи
ClockCreated with Sketch.

Працюємо 24/7

ManCreated with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Кровосисні комарі з легкістю можуть зіпсувати довгоочікуваний відпочинок !!! «Неможливо вийти на свіже повітря !!!», «Облилися всіма репелентами, але не допомагає !!!», «Дитина вся покусана !!!», «Через цих комарів ми їдемо додому !!!» – не раз ми це чули від наших майбутніх клієнтів. Але крім зіпсованого відпочинку, комарі можуть принести і більш значиму проблему! Вони є переносниками багатьох інфекційних і паразитарних захворювань! Про вірус Зіка, жовтої лихоманки і малярії чули всі! В Україні комарі найчастіше переносять збудників дірофілляріоза і лихоманки Західного Нілу!

.

.

.

.

.

.

.

Як показала практика, самостійні заходи боротьби з кровосисними комарами, нажаль, не є ефективними.
Наявність професійного обладнання, розуміння екології і біології кровососів, широкий спектр інсектицидних препаратів, застосування різних методів проведення дезінсекційних обробок – тільки такий комплекс принесе бажаний результат!

Хочете зробити свій відпочинок безпечним?
Звертайтеся в компанію ДЕЗСНАБ !!!!

Замовити професійну обробку від комарів

Хто ми

3Created with Sketch.
22 роки досвіду

Працюємо з 1998 року

HeartCreated with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
  1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з комарами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
  2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
  3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
  4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
  5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
  6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
  7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.