...

Знищення комарів на ділянці

ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА ВІД КОМАРІВ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території з’явилися комарі

Шукайте службу, яка обробить ділянку від комарів безпечно для Вас і оточуючих

Шукайте надійну компанію, яка гарантує якість роботи
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Чому потрібно боротися з комарами?

Кровосисні комарі з легкістю можуть зіпсувати довгоочікуваний відпочинок !!! «Неможливо вийти на свіже повітря !!!», «Облилися всіма репелентами, але не допомагає !!!», «Дитина вся покусана !!!», «Через цих комарів ми їдемо додому !!!» – не раз ми це чули від наших майбутніх клієнтів. Але крім зіпсованого відпочинку, комарі можуть принести і більш значиму проблему! Вони є переносниками багатьох інфекційних і паразитарних захворювань! Про вірус Зіка, жовтої лихоманки і малярії чули всі! В Україні комарі найчастіше переносять збудників дірофілляріоза і лихоманки Західного Нілу!

.

.

.

.

.

.

.

Як самостійно позбутися від комарів?

Як показала практика, самостійні заходи боротьби з кровосисними комарами, нажаль, не є ефективними.
Наявність професійного обладнання, розуміння екології і біології кровососів, широкий спектр інсектицидних препаратів, застосування різних методів проведення дезінсекційних обробок – тільки такий комплекс принесе бажаний результат!

Хочете зробити свій відпочинок безпечним?
Звертайтеся в компанію ДЕЗСНАБ !!!!

Замовити професійну обробку від комарів на ділянці

Хто ми

Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з комарами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.
Avis Rara
Avis Rara
21/01/2022
Настоящие профессионалы своего дела. Рекомендую!
Наталья Морозова
Наталья Морозова
09/01/2022
Все хорошо, но на праздновании было мало внимания пр обслуживании. Персонал приходилось искать...
Viktor Papania
Viktor Papania
05/12/2021
Що можу сказати... Хлопці молодці, свою справу роблять на совість!
Дмитрий Ковалёв
Дмитрий Ковалёв
28/10/2021
Есть Всё! и на Всё!. Рекомендую

Знищення комарів на відкритій території

Якщо ви хочете позбутися від комах раз і назавжди, то знищення комарів на прибудинковій ділянці краще довіряти професіоналам служби Дезснаб. За допомогою спеціального обладнання та швидкодіючих сертифікованих хімікатів вони проведуть комплексну обробку, знищуючи і личинок, і яйця, і дорослих комарів. Ціна послуг залежить від площі оброблюваної території і обраного методу боротьби.

Комар-це літаюча Комаха розміром від 4 до 14 мм, яка харчується кров’ю людини і тварин. При відносно короткій тривалості життя (самки живуть до 19 днів), вони швидко плодяться, примножуючи колонію. Настирливе присутність комарів на присадибній ділянці стає проблемою для людей, здатної зіпсувати відпочинок на свіжому повітрі. А потрапляючи в будинок або квартиру, комахи навіть в нічний час доставляють дискомфорт.

Чим небезпечні комарі?

 • Є переносниками гельмінтозу, різних видів лихоманки, енцефаліту, малярії.

 • Укуси комах викликають алергічну реакцію, свербіж, почервоніння та набряк.

 • Дзижчання комара діє на психіку дратівливо.

Обробка території від комарів

Проводити дезінсекцію ділянки краще в денний час, коли комарі ховаються від сонячної спеки. Як правило, місцями їх укриття стають зарості рослин і вологі ділянки, наприклад, біля водойми, колодязя, ємностей з водою. Обробка території співробітниками нашої компанії здійснюється в кілька етапів:

 1. Прибуття на ділянку і обстеження місцевості з метою виявлення скупчення личинок.

 2. Знищення личинок і дорослих особин. Для боротьби з комахами застосовуються різні методи. Одним з найбільш ефективних є запилення ділянки холодним або гарячим туманом — сильнодіючі хімікати розпорошуються за допомогою спеціального обладнання на всю територію, а також знаходяться на ній споруди. Найдрібніші частинки пари проникають у важкодоступні місця, ефективно знищуючи комах і личинки.

Використовувані нами препарати безпечні для людини і не здатні завдати шкоди домашнім тваринам.

Якщо ви хочете оформити виклик фахівців Дезснаб, тоді телефонуйте нам по телефону в будь-який час. Також пропонуємо замовити зворотний дзвінок наших консультантів на сайті.