...

БОРОТЬБА З МУРАХАМИ НА ДІЛЯНЦІ в Квартирі

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

На Вашій території, в приміщенні з’явилися мурахи

Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло

До Вас приїжджала інша служба, але мурахи все одно залишилися
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Хто ми

Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

Замовити професійну обробку від мурах

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з мурахами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.

Боротьба з мурахами актуальна, так як ці комахи є розповсюджувачами алергічних та інфекційних захворювань для людини, а також різноманітних захворювань для сільськогосподарських культурних рослин.

Як позбутися мурах?

Виявили у себе в будинку, квартирі, ділянці мурах? Терміново звертайтеся до нас, ми допоможемо позбутися мурах!

Наші фахівці підберуть відповідний метод боротьби і позбавлять Вас від мурах набагато швидше, якісніше та безпечніше. Телефонуйте!

.

.

.

.

.

.

.

Avis Rara
Avis Rara
21/01/2022
Настоящие профессионалы своего дела. Рекомендую!
Наталья Морозова
Наталья Морозова
09/01/2022
Все хорошо, но на праздновании было мало внимания пр обслуживании. Персонал приходилось искать...
Viktor Papania
Viktor Papania
05/12/2021
Що можу сказати... Хлопці молодці, свою справу роблять на совість!
Дмитрий Ковалёв
Дмитрий Ковалёв
28/10/2021
Есть Всё! и на Всё!. Рекомендую

Як вивести мурах?

Знищення мурах в будинках, квартирах, магазинах і на інших об’єктах — це затребувана послуга серед клієнтів служби Дезснаб. Наша компанія вже багато років займається дезінсекцією комах, застосовуючи сучасні методи та ефективні інсектициди для обробки приміщень, які безпечні для людини, але призводять до 100% загибелі мурах.

Мурахи-це комахи, що живуть організованими колоніями, які зустрічаються не тільки в природі, але і досить часто в оселях людей. У будинки і квартири комахи проникають через вентиляційних шахти, з підвалів або сміттєпроводів. Свої колонії, де вони живуть і розмножуються, розташовують у важкодоступних місцях, таких як:

 • тріщини в перекриттях;

 • щілини під плінтусами;

 • вентиляція та водопровідні крани;

 • шафах на кухні, де зберігаються продукти;

 • вологі, теплі ванні кімнати, санвузли.

Якщо ви помітили все пару особин, можете бути впевнені в тому, що десь поблизу розташувалося велике скупчення комах. У таких випадках професійна дезінсекція-це необхідність!

Чим небезпечні мурахи?

Незважаючи на те, що мурахи мають невеликі розміри і на перший погляд нешкідливі, все ж ці комахи завдають безліч незручностей. На своїх лапках вони переносять збудників небезпечних захворювань:

 • поліомієліт;

 • черевний тиф;

 • дизентерії та ін.

Мурахи на продуктах харчування залишають особливі феромони, які викликають сильні алергічні реакції, тому все зіпсована комахами їжа повинна бути утилізована. Укуси членистоногих викликають свербіж і запалення.

Методи знищення мурах службою Дезснаб

Фахівці служби Дезснаб використовують різні методи знищення мурах, застосовуючи для обробки приміщень сучасні засоби дезінсекції. Всі хімікати сертифіковані, тому їх можна застосовувати в житлових будинках, не боячись за здоров’я людей і домашніх вихованців

Найбільш ефективними методами є:

 • розпорошення хімічних засобів у вигляді холодного або гарячого туману, який проникає в важкодоступні місця, завдяки чому гинуть не тільки дорослі особини, а й личинки з яйцями;

 • використання гелів та інших приманок.

Спосіб обробки і отрути підбираються нашими фахівцями після огляду об’єкта і визначення ступеня зараження. Ціна дезінсекції від мурах залежить від обсягу робіт і обраного методу боротьби з комахами.

Щоб замовити обробку, зателефонуйте нам по телефону або залиште онлайн-заявку на сайті для виклику наших фахівців.?