Як позбутися ос

Знищення ос

Виявили у себе на ділянці ос? Терміново звертайтеся до нас, ми допоможемо ефективно позбутися ос, а також позбутися осиного гнізда!

Оси є досить агресивними хижими комахами та серйозним джерелом небезпеки для людей і тварин. Ці комахи крім того що дратують і заважають психологічно, можуть привести до сильних алергічних реакцій з сумними наслідками.

Знищення ос потрібно проводити разом зі знищенням осиного гнізда. Для безпеки і ефективного результату проведення даного заходу краще довірити професіоналам.

.

.

.

.

.

.

Отримати консультацію

Турбують оси? Ми знаємо як Вам допомогти

Ви отримуєте

p_ic6-35

Безпека

p_ic6-37

Захист м'ясних і рибних виробів від псування

p_ic6-26

Відсутність укусів

p_ic6-38

Захист фруктів від псування

Чому обирають нас

Висока якість послуг – наша головна цінність

21 РІК УСПІШНОГО ДОСВІДУ

«Дезснаб» спеціалізоване підприємство, засноване в 1998 році, працює на всій території України, надає повний спектр послуг зі знищення комах, гризунів та інших шкідників.

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

Всі роботи проводимо згідно міжнародних вимог і стандартів (ISO 22000, EN 16636) прийнятих для забезпечення безпеки.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожен клієнт для нас - це унікальний випадок, що вимагає ретельного аналізу, вивчення, індивідуального рішення. Саме індивідуальний підхід дає Вам найбільш оптимальне рішення, зробити попереджувальні дії і, відповідно, уникнути зайвих витрат.

ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ

Ваше благополуччя і безпека -   Наша мета!

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Професійне обладнання, великий асортимент препаратів, науковий підхід - все це запорука Вашого благополуччя. Це гарантує безпеку для Вас, вашої родини і / або ваших співробітників і клієнтів.

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Команда сертифікованих фахівців (у штаті працюють біологи і ентомологи).