Служба знищення клопів

ПОЗБАВИМО ВІД КЛОПІВ

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО

Вас турбують клопи. Не дають Вам спати

Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло

До Вас приїжджала інша служба, але клопи все одно залишилися
ClockCreated with Sketch.

Працюємо 24/7

ManCreated with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Способи знищення клопів

Постільні клопи – одні з найдавніших комах нашої планети, які протягом століть пристосувалися до різних умов проживання, виживання.

Уплощенная форма тіла клопів, наявність твердого хітинового панцира максимально захищають їх від механічних пошкоджень. Клопи з легкістю проникають в різні щілини, тріщини, стаючи малопомітними, дуже люблять селитися в з’єднаннях, стиках м’яких меблів і, безпосередньо, в ній, тому «дістатися» до кровососів досить важко.

.

.

.

.

.

.

На яйця даних паразитів не діють ніякі інсектициди! Клопи, на відміну від тих же тарганів, значно менше контактують з різними поверхнями, в пошуках «їжі» їм досить дістатися до спального місця, тому і «селяться» якомога ближче до нього. Дуже важливо, щоб дезінсекційних обробка охоплювала місця перебування і переміщення клопів, оскільки контакт комах з «обробленими» поверхнями мінімальний.

Здатність клопів не харчуватися протягом 9 місяців також ускладнює боротьбу. Досить часто ми не помічаємо, що поруч з нами знаходяться такі неприємні сусіди! Їх організм швидко пристосовуватися до різних видів хімічних засобів боротьби з комахами. Боротися з клопами самостійно дуже складно і вимагає спеціальних підходів, знань хімічних препаратів (інсектицидів).

Завдяки нашому багатому досвіду - більше 20 років, біологи компанії знайшли підходи і методи для гарантованого знищення клопів, які включають в себе системний підхід, професійне обладнання.

.

.

.

.

.

.

.

У своїй роботі ми застосовуємо комплексну обробку квартири (приміщення), що складається з двох підходів (двох обробок) в проміжку 10-14 днів, що дає хороший ефект знищення клопів. Але і однієї обробки буває достатньо для повного винищення клопів, але, як правило, ці випадки складають 20-30% і залежать від багатьох факторів: яким чином боролися до звернення в нашу службу, як довго ця проблема існує і т.д.

При обробці ми використовуємо робочі суміші, що складаються з різних груп інсектицидних препаратів, спеціально підібраних таким чином, щоб отримати максимального ефекту. Метод обробки – аерозольна дрібнодисперсне розпилення, завдяки якому препарат проникає в усі важкодоступні щілини і місця, де ховаються ці комахи. Ми застосовуємо професійне обладнання для гарячого і холодного розпилення інсектицидів, а іноді і поєднуємо обидва типи обладнання для отримання кращого ефекту, все залежить від конкретної ситуації і від тих заходів, які застосовувалися раніше.

Більш точно і детально ви зможете отримати консультацію звернувшись до нас. Наші фахівці проведуть анамнез вашої ситуації і підберуть всі необхідні методи і способи боротьби з клопами.

.

.

.

.

.

.

.

Замовити професійну обробку від клопів

Хто ми

3Created with Sketch.
22 роки досвіду

Працюємо з 1998 року

HeartCreated with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Star1Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
  1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з клопами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
  2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
  3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
  4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
  5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
  6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
  7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.

Підготовка та уборка при обробці від клопів газоаерозольних обладнанням