...
Dezsnab

Постільні клопи. Як вивести

Постільні клопи: поширена проблема, про яку соромляться говорити

позбутися клопів
Ці крихітні шкідники існують вже тисячі років і зустрічаються набагато частіше, ніж можна собі уявити. Багато хто вважає, що вони є переносниками хвороб, зустрічаються в сім’ях з низьким доходом або живуть в брудних будинках.

Чи це так?

Насправді, постільні клопи можуть стати проблемою людей з будь-яким рівнем доходу, тих, що проживають як в антисанітарних умовах, так і в приміщеннях з регулярним прибиранням. Вони з’являються і в приватних будинках, і в багатоквартирних, і в готелях / хостелах. Їх також можна помітити в лікарнях, дитячих садках, гуртожитках, офісах і громадському транспорті, словом – всюди.

За даними статистики, 97% pest control фахівців в минулому році мали справу з клопами. Майже всі повідомлення надходили від людей, які не знали, з ким борються – більшість вважала, що це блохи або таргани.

Отримати консультацію

Хто такі постільні клопи?

Постільні клопи це невеликі плоскі безкрилі комахи, які харчуються кров’ю теплокровних і звірів, таких як люди, домашні вихованці, птахи та кажани. Дорослі постільні клопи нагадують голодних кліщів або маленьких тарганів. Вони можуть жити від шести до дванадцяти місяців і довгий час обходитися без їжі.

Ці комахи найчастіше зустрічаються на каркасах ліжок і диванах, але можуть бути виявлені також на м’яких іграшках, інвалідних візках і підлогових лампах – там, де вони мають можливість сховатися в крихітних щілинах і невидимих ​​місцях, щоб спати, залишаючись близько до джерела їжі. Ознакою того, що в будинку завелися клопи, можуть бути не тільки самі комахи, а й маленькі чорні і коричневі плями на постільній білизні і інших поверхнях.

Укуси клопів часто непомітні, хоча у деяких людей буває алергічна реакція на їх слину, і можуть утворювати сверблячі пухирі. Зазвичай сліди проходять самі по собі і не вимагають більшого лікування, ніж антисептичний або антибіотичний крем.

Чи можна з ними боротися?

Уберегти житло від цих комах складно, якщо ви часто подорожуєте або запрошуєте гостей. Клопи також можуть проникнути в будинок або квартиру завдяки вже вживаним речам.

Препарати, які відпускаються без рецепта, можуть виявитися не кращим рішенням. Небагато з них призначені спеціально для боротьби з постільними клопами, і ситуація може погіршитися, якщо позбутися від них лише частково. Найбільш надійний спосіб це звернутися в спеціальну службу по знищенню шкідників.

Популярне