...

Знищення клопів в квартирі-Дніпро

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО
Вас турбують клопи. Не дають Вам спати
Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло
До Вас приїжджала інша служба, але клопи все одно залишилися
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Способи знищення клопів-Дніпро

Постільні клопи – одні з найдавніших комах нашої планети, які протягом століть пристосувалися до різних умов проживання, виживання.

Уплощенная форма тіла клопів, наявність твердого хітинового панцира максимально захищають їх від механічних пошкоджень. Клопи з легкістю проникають в різні щілини, тріщини, стаючи малопомітними, дуже люблять селитися в з’єднаннях, стиках м’яких меблів і, безпосередньо, в ній, тому «дістатися» до кровососів досить важко.

.

.

.

.

.

.

На яйця даних паразитів не діють ніякі інсектициди! Клопи, на відміну від тих же тарганів, значно менше контактують з різними поверхнями, в пошуках «їжі» їм досить дістатися до спального місця, тому і «селяться» якомога ближче до нього. Дуже важливо, щоб дезінсекційних обробка охоплювала місця перебування і переміщення клопів, оскільки контакт комах з «обробленими» поверхнями мінімальний.

Здатність клопів не харчуватися протягом 9 місяців також ускладнює боротьбу. Досить часто ми не помічаємо, що поруч з нами знаходяться такі неприємні сусіди! Їх організм швидко пристосовуватися до різних видів хімічних засобів боротьби з комахами. Боротися з клопами самостійно дуже складно і вимагає спеціальних підходів, знань хімічних препаратів (інсектицидів).

Завдяки нашому багатому досвіду - більше 20 років, біологи компанії знайшли підходи і методи для гарантованого знищення клопів, які включають в себе системний підхід, професійне обладнання.

.

.

.

.

.

.

.

У своїй роботі ми застосовуємо комплексну обробку квартири (приміщення), що складається з двох підходів (двох обробок) в проміжку 10-14 днів, що дає хороший ефект знищення клопів. Але і однієї обробки буває достатньо для повного винищення клопів, але, як правило, ці випадки складають 20-30% і залежать від багатьох факторів: яким чином боролися до звернення в нашу службу, як довго ця проблема існує і т.д.

При обробці ми використовуємо робочі суміші, що складаються з різних груп інсектицидних препаратів, спеціально підібраних таким чином, щоб отримати максимального ефекту. Метод обробки – аерозольна дрібнодисперсне розпилення, завдяки якому препарат проникає в усі важкодоступні щілини і місця, де ховаються ці комахи. Ми застосовуємо професійне обладнання для гарячого і холодного розпилення інсектицидів, а іноді і поєднуємо обидва типи обладнання для отримання кращого ефекту, все залежить від конкретної ситуації і від тих заходів, які застосовувалися раніше.

Більш точно і детально ви зможете отримати консультацію звернувшись до нас. Наші фахівці проведуть анамнез вашої ситуації і підберуть всі необхідні методи і способи боротьби з клопами.

.

.

.

.

.

.

.

Замовити професійну обробку від клопів в Дніпрі

Хто ми
Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ
 1. Дезснаб Дніпро – професійна служба по боротьбі з клопами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту. 

Підготовка та уборка при обробці від клопів в Дніпрі

газоаерозольних обладнанням

Служба по знищенню клопів

Дезснаб Дніпро проводить комплексну обробку вашого житла, щоб на 100% позбавити будинок від кровосисних паразитів. Нами використовуються ефективні методи боротьби з комахами і хімікати, які дозволять раз і назавжди забути про проблеми зі шкідниками.

Клопи являють собою дрібних кровосисних комах, яким для виживання необхідна людина, так як харчуються вони кров’ю. Саме тому селяться шкідники там, де джерело їжі знаходиться в доступі — в меблях, матрацах, щілинах в підлозі і під плінтусами. У будинок клопи можуть потрапити декількома способами:

 • на одязі або в багажі – часто клопів в будинок заносять люди, повертаючись з поїздок, після проживання в готелях, і навіть після походу в гості;

 • від сусідів, якщо в будинку проводилася дезінсекція;

 • у нових або старих меблях.

Дорослі особини і їх яйця протягом 9 місяців можуть перебувати в сплячці і тільки, потрапляючи в сприятливі умови, вони починають активно розмножуватися.

Чим небезпечні клопи

Укусу клопів викликають сильні алергічні реакції, свербіж і почервоніння шкірних покривів. До того ж комахи переносять такі захворювання, як тиф, туберкульоз, віспа і гепатит.

Характерні ознаки, що вказують на наявність клопів в будинку:

 • укуси на тілі у вигляді доріжки з червоних відбитків;

 • залишки життєдіяльності у вигляді чорних крапок, що скупчуються в складках ліжку, меблевих швах, затишних місцях;

 • неприємний запах, що нагадує аромат відвологлих спецій.

Обробка будинку від клопів -Дніпро

Дезснаб Дніпро надає послуги зі знищення клопів в будинках і квартирах незалежно від площі зараження і кількості шкідників. За роки роботи ми чудово відпрацювали схему боротьби з цими шкідниками, незважаючи на їх хорошу стійкість до багатьох отрут.

Ми використовуємо сучасні, високотоксичні хімікати, які розпорошуємо за допомогою спеціального обладнання у вигляді холодного або гарячого туману. Краплі з препаратом проникають у важкодоступні місця, щілини, тріщини і м’які тканини, знищуючи клопів, личинок і яйця.

Виклик фахівців нашої компанії-це 100% гарантія позбавлення від клопів. Щоб замовити послуги дезінсекції, телефонуйте нам в будь-який час.