...

Знищення тарганів

ГАРАНТОВАНО ДОПОМОЖЕМО, ЯКЩО
У Вас завелися таргани
Ви намагалися впоратися самостійно, але у Вас не вийшло
До Вас приїжджала інша служба, але таргани все одно залишилися
Created with Sketch.

Працюємо 24/7

Created with Sketch.

Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.

Гарантуємо якісні послуги

Способы знищення тарганів

Знищення тарганів «газом»

Проводиться з використанням газоаерозольного обладнання гарячого / холодного туману. Інсектицид наноситься дрібнодисперсним розпиленням під тиском, препарат проникає в усі мікропори, тріщини, недоступні місця, тим самим досягається висока ефективність обробки. Цей метод застосовується при високій чисельності та заселеності тарганами. Переважно використовуються препарати, що мають запах. Потрібна ретельна підготовка та прибирання після обробки. читати далі

Знищення тарганів без запаху

В цьому випадку може використовуватися 2 метода:

• Аерозольна обробка «мікрокапсульованими» препаратами;
• Обробка інсектицидним гелем.


Дія препаратів зберігається протягом 3-12 місяців. Даний вид обробки застосовується при середній та низькій чисельності тарганів (прусаків). Метод не вимагає спеціальної підготовки і ретельного прибирання після дезінсекції.

Хто ми
Created with Sketch.
25 років досвіду

Працюємо з 1998 року

Created with Sketch.
Безпечно

Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Безпечно для людей і тварин

Created with Sketch.
Професіонали

Дипломовані фахівці (біологи, ентомологи)

Замовити професійну обробку від тарганів

7 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ

 1. Дезснаб – професійна служба по боротьбі з тарганами та іншими комахами. Працюємо з 1998 року. Реалізували безліч проектів в області боротьби з шкідниками. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію. Використовуємо багаторічний напрацьований досвід і власні розробки.
 2. Для нас важливий КОЖЕН клієнт – велика Ви компанія або маленька, приватна особа або корпоративний замовник. Звертаючись до нас зараз Ви можете бути впевнені в тому, що це буде надійно і надовго.
 3. У нашій компанії Ви завжди зможете знайти самі передові і перевірені методи і препарати в області боротьби з шкідниками. Ми використовуємо сучасні канали взаємодії і комунікації з нашими клієнтами.
 4. Задоволення запитів клієнта – це ключовий наш пріоритет. Ми працюємо таким чином, щоб підібрати оптимальні та безпечні методи і препарати, що гарантовано позбавлять Вас від шкідників.
 5. Ми завжди на крок попереду конкурентів!
 6. Ми суворо дотримуємося конфіденційності отриманої інформації про Вас і про Ваш об’єкті.
 7. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання, власний спеціально-оснащений транспорт, індивідуальні засоби захисту.

Підготовка та уборка при обробці від тарганів газоаерозольним обладнанням

Підготовка до обробки від тарганів
інсектицидним гелем

Способи знищення тарганів

Знищення тарганів сучасними нешкідливими для людей і тварин способами — одне з основних напрямків роботи служби Дезснаб. Надаємо послуги дезінсекції в будинках, квартирах, підприємствах харчової та промислової сфери, магазинах і на інших об’єктах. Використовуємо ефективні засоби та обладнання, що дозволяють досягати максимально ефективного результату вже з першої обробки.

Таргани — це шкідливі комахи, які поселяються в місцях, де зберігається антисанітарія є доступ до їжі і воді. Вони стійкі до негативних зовнішніх впливів, не вимогливі до умов проживання, швидко розмножуються, збільшуючи свою колонію. У квартирах найчастіше вони селяться в кухонній зоні, туалеті і ванній кімнаті.

Якщо ви помітили в своєму будинку навіть одну або дві особини прусаків, то негайно звертайтеся в служби дезінсекції. Не варто витрачати час на самостійне виведення комах, так як побутові методи не ефективні в боротьбі з прусаками. Наша команда фахівців володіє багаторічним досвідом і знає звички тарганів, тому швидко знайде місця їх проживання і знищить колонію.

Звідки можуть взятися таргани?

 • Переселення від сусідів, які труїли прусаків.

 • Занесення комах з вулиці на взутті або одязі, в пакетах і посилках.

 • З каналізації, сміттєпроводу, вентиляції і тріщин в стінах.

Чим небезпечні прусаки

Таргани завдають колосальної шкоди не тільки фізично, але і доставляють масу психологічних проблем.

Крім того, що комахи прогризають пакети з їжею, псуючи продукти і заражаючи їх небезпечними інфекціями ( дизентерія, сальмонельоз, пневмонія) деякі люди від зустрічі з прусаками отримують серйозні психоемоційні травми, що переростають в страх і розвиток фобій.

Виклик співробітників Служби Дезснаб 

 

Служба Дезснаб пропонує замовити послуги зі знищення тарганів на вашому об’єкті. У боротьбі з комахами ми застосовуємо кілька способів:

 1. Гарячим або холодним туманом-газоаерозольним обладнанням інсектицид розпорошується на поверхні. Препарат проникає в важкодоступні місця, знищуючи шкідників. Використовується дана методика, якщо ступінь зараження дуже висока.

 2. Засобами без запаху — для цього використовується спеціальний гель або аерозоль. 

У кожному конкретному випадку наші фахівці обстежують об’єкт, визначають чисельність колонії і масштаб зараження, після чого підбирають найбільш ефективний метод знищення. Також співробітники розповідають як підготуватися до обробки приміщень, а також що робити після.

Щоб замовити послуги дезінсекції і дізнатися ціну, телефонуйте нам в будь-який час.