...
Dezsnab

Знищення тарганів газом

знищення тарганів туманом
Уже багато років людина намагається впоратися із тарганами. Ці комахи крім особистої неприязні, огиди, а у деяких і страху, є рознощиками вірусів та інфекцій. Найчастіше таргани є розповсюджувачами кишкових інфекцій, ніж становлять небезпеку для людей. В даний час існує безліч способів знищення тарганів, проте самостійно впоратися з цією проблемою вдається вкрай рідко, так як таргани мають стійку здатність звикати і пристосовуватися до непрофесійних препаратів і нових умов. Таким чином, з’являються знову і знову. Мабуть, єдине рішення даного питання – досвідчений підхід і дії фахівців з використанням спеціальних засобів та обладнання. Компанія «Дезснаб» пропонує високоефективне знищення тарганів газом в Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах України.

Ефективний спосіб знищення тарганів

Знищення тарганів газом є сучасним високоефективним і дієвим способом боротьби. Виконується ця процедура з використанням препаратів, що мають високу гостру дію. Спеціальним обладнанням рідкий препарат під високим тиском перетворюється в газ. Розмір частинок отриманого газу дуже невеликий (5 – 50 мікрон), що дозволяє газу проникнути в усі важкодоступні місця. Препарати, що застосовуються при обробці, не утворюють плям на поверхнях, шпалерах, меблях, побутової техніки.

Даний метод обробки підходить для офісів, підприємств, підвалів, житлових будинків, квартир та інших видів приміщень. Оперативна та ефективна робота наших фахівців проводиться з високим рівнем безпеки для Вашої сім’ї та домашніх тварин в разі обробки житлових приміщень та безпеки співробітників – в разі знищення тарганів в офісах організацій.

Отримати консультацію

Турбують таргани? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне