...
Dezsnab

Боротьба с гризунами

боротьба з щурами і мишами
Підприємство «Дезснаб» надає професійні послуги по боротьбі з гризунами всіх видів. Ефективність нашої роботи досягається завдяки таким умовам, як використання ефективних якісних препаратів, застосування професійного сучасного обладнання, високий рівень кваліфікації фахівців. Дератизація, а саме так називаються заходи щодо боротьби з гризунами, проводиться кваліфікованими фахівцями і застосовується у випадках, коли місцем проживання для гризунів стають житлові, виробничі та інші приміщення. Мета цієї процедури – повністю позбутися від щурів та мишей або ж досягнення істотного зменшення їх чисельності.

З яких причин потрібна боротьба з гризунами?

  • вони псують продукти харчування і майно;
  • вони виступають переносниками інфекцій та захворювань, небезпечних для життя;
  • сусідство з ними вкрай неприємне.
Існують різні способи боротьби з гризунами. Для цього використовуються приманки, механічні або клейові пастки та інше. Однак для забезпечення максимального ефекту потрібна обробка від гризунів:
  • всередині будинку або квартири;
  • зовні, по зовнішньому периметру будинку;
  • прилеглої території (бар’єрна обробка).
Завдяки комплексному підходу та використанню сучасних препаратів можна добитися повного знищення колонії гризунів. Підбір препаратів та харчових добавок проводиться відповідно до особливостей їжі, що вживається щурами і мишами. Вони розміщуються таким чином, щоб доступ дітей та домашніх тварин був до них повністю виключений.

Отримати консультацію

Турбують гризуни? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне