Боротьба с гризунами

боротьба з щурами і мишами
Підприємство «Дезснаб» надає професійні послуги по боротьбі з гризунами всіх видів. Ефективність нашої роботи досягається завдяки таким умовам, як використання ефективних якісних препаратів, застосування професійного сучасного обладнання, високий рівень кваліфікації фахівців. Дератизація, а саме так називаються заходи щодо боротьби з гризунами, проводиться кваліфікованими фахівцями і застосовується у випадках, коли місцем проживання для гризунів стають житлові, виробничі та інші приміщення. Мета цієї процедури – повністю позбутися від щурів та мишей або ж досягнення істотного зменшення їх чисельності.

З яких причин потрібна боротьба з гризунами?

  • вони псують продукти харчування і майно;
  • вони виступають переносниками інфекцій та захворювань, небезпечних для життя;
  • сусідство з ними вкрай неприємне.
Існують різні способи боротьби з гризунами. Для цього використовуються приманки, механічні або клейові пастки та інше. Однак для забезпечення максимального ефекту потрібна обробка від гризунів:
  • всередині будинку або квартири;
  • зовні, по зовнішньому периметру будинку;
  • прилеглої території (бар’єрна обробка).
Завдяки комплексному підходу та використанню сучасних препаратів можна добитися повного знищення колонії гризунів. Підбір препаратів та харчових добавок проводиться відповідно до особливостей їжі, що вживається щурами і мишами. Вони розміщуються таким чином, щоб доступ дітей та домашніх тварин був до них повністю виключений.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Отримати консультацію

Турбують гризуни? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне