...
Dezsnab

Засоби від комарів

дезінфекція автомобіля

Прихід літніх теплих днів означає відкриття дачного і відпускного сезону. У місті стає душно і нестерпно, люди починають збирати речі і масово виїжджати хто у відпустку, а хто в затишний заміський будиночок. Але там їх чекають, повні енергії, комахи, які також чекали літніх теплих днів. І самими доставучими і противними є комарі. Вони не тільки настирливо дзижчать над вухом, комахи залишають укуси, які жах як сверблять. У кожного власника дачної ділянки виникає питання про всілякі засоби від комарів. Ця стаття допоможе знайти вам відповіді на питання, що цікавлять.

Однак завжди слід пам’ятати, що смостійна боротьба з комарами не завжди дієва, швидка та ефективна. У кожній ситуації потрібен індивідуальний підбір препаратів і дозування. І головне – знищення комарів має бути безпечним для людей та домашніх тварин.

Якщо ж Ви вирішили довірити обробку своєї території професіоналам, сміливо звертайтеся до фахівців компанії Дезснаб.

Способи позбавлення від комарів

У стоячій воді комарі відкладають яйця, де і розвиваються личинки, проходячи процес розвитку. Якщо на вашій ділянці знаходяться бочки з водою або штучні ставки, то слід накрити їх плівкою для скорочення популяції комарів. Якщо вам цей спосіб не підходить, то намагайтеся частіше міняти воду, комарам не подобається свіжа вода.

У цих комах є непереносимість деяких запахів. Ви можете провести експеримент, поспостерігайте за теплицею з помідорами. Ви виявите в ній відсутність комарів. Візьміть це на озброєння, розсадіть по території ділянки томати, лаванду або м’яту. І комарі будуть вашими рідкісними гостями.

Іноді проти комарів використовують липкі стрічки і пастки. Пастки роблять з пляшки, в якій цукор і дріжджі, розведені у воді.
Деякі дачники встановлюю ультрафіолетові лампи на газон. Всі комахи у вечірній час злітаються на світло. Але лампи служать не тільки джерелом світла, в них встановлені електричні решітки, що вбивають струмом комах.

Найпоширеніший спосіб знищення комарів – використання хімічних засобів. Існує величезна кількість продукції, створеної для боротьби з кровожерами. Якщо кровососи набридають вам вдома, то це найдієвіший спосіб попрощатися з ними.

Домашні засоби від комарів

народные средства от комаров

У дачний сезон на полицях в магазинах можна зустріти різні засоби від комарів. Від спреїв до спіралей. Але що з цього дійсно працює?

Магазинні засоби

Прилад, що зустрічається в будинках найчастіше – це електрофумігатор, який працює від електрики. Електрофумігатор – прилад, в який вставляється пластина або спеціальна ємність з рідиною, які при нагріванні починають виділяти інсектицидну речовина, що вбиває комарів.

Наступним дієвим засобом від комарів виділяють антимоскітну спіраль. Спіраль підпалюється, починає диміти, і цей дим вбиває комарів, ускладнюючи їм процес дихання.

Серед любителів походу в ліс за ягодами або грибами популярні спреї від комарів. Спрей наноситься на одяг і відкриті частини тіла. Це засіб не підійде для використання вдома.

Якщо у вас виникають ознаки алергічної реакції, то не потрібно мучити себе. Існують альтернативні способи знищення комарів.

Народні засоби

Навіть серед народних засобів є робочі варіанти з приємним запахом.
Комарі не переносять запах лаванди, базиліка, м’яти, гвоздики і ванілі. Комахи намагаються уникати запашних приправ і ефірних масел. Ви можете нанести масло на зап’ясті або покласти тканинний мішечок поруч з подушкою. І тоді ви точно будете в безпеці від комарів.

Якщо говорити про найкращий засоб від комарів, то це індивідуально для кожного. Не всім підходять специфічні запахи трав. Хтось використовує мазі та спреї, інші постійно користуються антимоскітними спіралями. Не бійтеся намагатися знайти те, що підійде саме вам і вашим близьким.