Як боротися с тарганами за допомогою борної кислоти

assor - Як боротися с тарганами за допомогою борної кислоти
Про те, як позбутися від тарганів за допомогою борної кислоти – знали наші батьки і навіть бабусі з дідусями! Спосіб далеко не новий, але не втратив свою актуальність і в нинішній час! До того ж самостійно виготовити приманку дуже легко, потрібно мінімум грошових витрат і вашого часу. Ми підібрали для вас два найбільш поширених рецепта виготовлення харчової приманки на основі борної кислоти.

Рецепт 1.

Інгредієнти:
борна кислота – 30-40 гр.
куряче яйце – 1 шт.
нерафінована (смажена) рослинна олія – 1-2 ч. ложки.

шарики из борной кислоты
З круто звареного курячого яйця виймаємо жовток. Змішуємо його з 30-40 грамами борної кислоти. Ретельно перемішуємо, додаємо 1-2 ч. ложки рослинної олії, розмішуємо до стану тістоподібної маси. З отриманої маси робимо невеликі кульки (5-7 мм.).

Рецепт 2.

Інгредієнти:
борна кислота,
цукор,
борошно,
ванілін (ванільний цукор).
шарики из борной кислоты
Беремо в рівних пропорціях борну кислоту, цукор і борошно. Для запаху можна додати ванілін (ванільний цукор). Перемішуємо, додаємо воду і замішуємо «тісто», з якого робимо невеликі кульки.
шарики из борной кислоты
Усе, приманка готова!

Кульки потрібно розкласти в місцях поширення тарганів: найчастіше це кухня, комора, ванна кімната. Через 7-10 днів необхідно замінити приманку на нову (свежеприготовленную).

Боротьба з тарганами борною кислотою безпечна для людини і домашніх тварин. До того ж борна кислота не викликає резистентності (звикання) комах, що важливо!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Отримати консультацію

Турбують таргани? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне
lisa9 300x197 - Сказ

Сказ

Сказ (гідрофобія) – гостре інфекційне захворювання зоонозної природи з природною осередковістю,

Читати далі >>