...
Dezsnab

Мурахи

мураха
Мурахи є найчисленнішим та високорозвиненим сімейством перетинчастокрилих комах. В їх організованості присутні громадські ознаки. Живуть мурахи сім’ями, кожна комаха виконує певні функції. Проблемою для людей є мурахи робочі, які виходять із гнізд та займаються видобутком їжі. Зокрема, саме ці особи є рознощики алергічних та інфекційних захворювань для людини, а також різноманітних захворювань для сільськогосподарських культурних рослин.

Як позбутися мурашок на дачі

Позбутися мурашок – зберегти насадження плодових та овочевих культур.
Основна причина боротьби з мурахами – це тля. Мурахи постійно переносять тлю на молоді незаселені гілки дерев, чагарників та інших рослин, що призводить до повного зараження рослин. І, хоча повне виведення мурах на ділянці (на городі та в саду) справа не проста – це можливо. Знищення мурашок можливо при грамотному використанні сучасних хімічних засобів (високоефективні гелі і приманки).

Як позбутися мурах в квартирі

Домашні руді мурашки є переносниками алергічних та інфекційних захворювань. Даний вид мурах заселяється в найбільш малодоступних місцях (під кахлем, плінтусами, в дверних коробках, в невеликих отворах та щілинах, які неодмінно знайдуться в кожному будинку). Харчуються вони харчовими відходами, псують продукти, що зберігаються без упаковки. Крім того, вони боляче кусаються. Тому необхідно позбутися домашніх мурашок. Для найбільш ефективної обробки необхідно використовувати спеціалізовані препарати. Щоб повністю позбавитися мурах необхідно проводити обробку у всіх приміщеннях комплексно: в кухні, житлових кімнатах, туалеті, ванній, також обробляються мурашині стежки і всі місця скупчення мурашок. Після проведення дезінсекції потрібно провітрити приміщення, а ось миття підлог виключається протягом 3-6 днів, щоб протягом терміну дії препаратів (4-12 тижнів), оброблені ділянки зберігали залишки препарату.

Компанія «Дезснаб» професійно допоможе позбутися мурашок на базах відпочинку, в квартирах, приватних будинках, на заміських, дачних, садових ділянках, складських, виробничих приміщеннях та ін.

Всі роботи по знищенню гризунів і комах, що проводяться компанією «Дезснаб», відповідають вимогам і нормам Міністерства охорони здоров’я України та Міжнародним стандартам (ISO: 22000, HACCP).

Отримати консультацію

Турбують мурахи? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне