...
Dezsnab

Як дезінфікувати свій автомобіль

дезінфекція автомобіля
Коронавірусна інфекція стрімко поширюється по всій планеті також завдяки тому, що збудник COVID-19 (вірус SARS-CoV-2) дуже стійкий у зовнішньому середовищі. І, якщо переважна більшість вірусів вірус SARS-CoV-2) дуже стійкий у зовнішньому середовищі. І, якщо переважна більшість вірусів поза організмом людини гине за декілька годин, то SARS-CoV-2 зберігає свою життєдіяльність протягом декількох днів! Особливо, на поверхнях з пластику або металу. Одним з напрямків боротьби з даною пандемією є проведення дезінфекції. Дуже важливо зробити безпечним «простір», в якому ми живемо. Таким «острівцем безпеки» повинен бути і наш автомобіль. Як же дезінфікувати своє авто, не вдаючись до допомоги професійних дезінфекторів? Як виявляється, дуже просто! Дезінфекція полягає в проведенні вологого протирання з додаванням дезінфікуючих засобів.

Які дезінфектанти нам найбільш доступні?

На основі хлору і етилового (вірус SARS-CoV-2) дуже стійкий у зовнішньому середовищі. І, якщо переважна більшість вірусів або іншого) спирту. Перший варіант (вірус SARS-CoV-2) дуже стійкий у зовнішньому середовищі. І, якщо переважна більшість вірусів «Білизна» та її аналоги) ми не рекомендуємо використовувати при дезінфекції автомобілів, оскільки розчини, що містять хлор, досить агресивне середовище, можуть викликати корозію металу і псування елементів декору салону улюбленого авто. Краще використовувати спиртовмісні дезінфікуючі засоби, головне, щоб розчин спирту був не нижче 65%. В крайньому випадку можна використовувати мильний розчин, бажано на основі господарського мила.

Як часто потрібно проводити дезінфекцію?

Якщо ви користуєтеся автомобілем постійно – щодня. Іншими словами, кожен раз при виїзді з гаража,стоянки.

Що і як потрібно дезінфікувати?

Необхідно обробити всі поверхні, з якими ми контактуємо руками. Починаємо ззовні: дверні ручки, кнопка відкривання багажника. Всередині: кермо, всі кнопки, регулятори, важелі, ручки, автомагнітолу, підлокітники і т.д. Важливо розуміти, що спиртові розчини можуть в тій чи іншій мірі пошкодити або знебарвити поверхні. Тому кожен з нас повинен сам зробити свій вибір: або знизити ризики інфікування COVID-19, або зберегти салон свого автомобіля в «первинному» вигляді. Для тих, кому до душі другий варіант – звертайтесь до спеціалізованих компаній, професійні дезінфікуючі засоби абсолютно безпечні для будь-яких поверхонь.

Ми з вами розглянули так звану поточну дезінфекцію, яку можна проводити самостійно. Але, якщо ви перевозили інфікованого хворого або, не дай Боже, самі захворіли – обов’язково скористайтеся послугами професійної обробки! Тільки таким чином можна ефективно позбутися від вірусу і знову перетворити своє улюблене авто в «острівець безпеки».

До речі, дуже приємно, коли всеукраїнський телеканал звертається до вашої компанії за консультацією та допомогою в час зйомки сюжету. На відео ТРК Україна в програмі «Ранок з Україною» фахівці нашої компанії розповідають саме про дезінфекцію автомобіля.

Усім добра і будьте здорові!

Біолог ПП «Дезснаб»
Євген Чеботок

Отримати консультацію

Популярне

Сказ це

Сказ (гідрофобія) – гостре інфекційне захворювання зоонозної природи з природною осередковістю,

Читати далі >>