...
Dezsnab

Як позбутися тарганів в квартирі?

тарган

Для жителів квартир і приватних будинків навали тарганів являють собою справжню проблему. Намагаючись впоратися з цим завданням препаратами, купленими у відділі побутової хімії або на базарі, вони лише сприяють їх інтенсивному розмноженню. Парадоксально, але факт. Як же позбутися непрошених гостей за всіма правилами, щоб очистити своє житло від старих «вусанів» і перешкодити появі нових?

Щоб позбутися від тарганів в квартирі або будинку (принципової різниці в цьому немає), потрібно дотримуватися рекомендацій, наданих нашими фахівцями-дезінсекторами.

Позбутися від тарганів швидко та якісно? Ваші проблеми – це наша турбота!

Щоб ефективно позбутися тарганів, потрібно:
 1. Провести підготовчі заходи, а саме:
  • Завчасно приберіть всі продукти харчування з приміщення, в якому буде проводитися дезінсекція. Для їх надійного захисту використовуйте контейнери з кришками що щільно закриваються та пластикові пакети. Деякі продукти винесіть на балкон або помістіть в холодильник.
  • Посуд сховайте в пакети, які захистять її від попадання отруйних речовин.
  • Вентиляційні отвори обладнайте спеціальними дрібними сітками, це запобігатиме потраплянню нових комах.
  • Проведіть ревізію водопровідних труб і стояків. Якщо в місцях врізки ви помітите навіть невелику щілину, замажте її розчином алебастру. Альтернативний варіант – монтажна піна або герметик.
 2. Процес обробки:
  • Ми надаємо послуги боротьби з тарганами безпечним способом. Крім того, що наші методи ефективні, вони проводяться за допомогою сертифікованих препаратів. Розчин, який використовується для обробки, готується на водній основі. Його розбризкують на всі поверхні за допомогою спеціального обладнання, що забезпечує рівномірне нанесення. Дезінсекції піддаються: стіни, стелі, меблі, плінтуси, лиштви, підлоги, карнизи, підвіконня. Щоб якісно потруїти тарганів, ми обробляємо розчином всі кімнати в будинку, включаючи кухню, ванну, туалет, комору та інші підсобні приміщення.
 3. Завершальний етап:
  • Після обробки кімнати її слід обов’язково закрити, щоб препарат подіяв. Точний час, необхідний для знищення тарганів, уточнюйте у фахівця. Після того, як час було витримано, відкрийте в приміщенні вікна, щоб вивітрився неприємний запах.
  • Далі можна приступати до прибирання. Для цього захистіть руки гумовими рукавичками, а очі – окулярами і приготуйте миючий засіб. На його роль підійде 5% розчин соди або розведений у воді пральний порошок.
  • Підготовлений розчин використовуйте для обробки поверхонь, що торкаються з харчовими продуктами, а саме: стільниця, мийка, плита, обідній стіл. До миття підлоги дозволяється приступити не раніше, ніж через пару днів. Плінтуса мити не потрібно!

Стіни, стелі, меблі, лиштви не миють ще протягом декількох тижнів, адже препарат ще продовжує діяти.

Важливо!

Препарати, отримані раніше на ринку або господарському магазині, можуть виявитися недостатньо ефективними, а тому у тарганів виробляється до них поступове звикання. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, обов’язково повідомте про це наших фахівців, щоб вони мали можливість підібрати для вас дієвий засіб. Детально опишіть, чим ви труїли комах, як вони реагували на препарат, і скільки часу пройшло після обробки приміщення.

Отримати консультацію

Турбують таргани? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне