...
Dezsnab

Швидко позбутися бліх

блохи

Компанія «Дезснаб» допоможе позбутися бліх у підвалах, під’їздах, квартирах, службових, виробничих, офісних приміщеннях та ін.

Блохи це дрібні комахи, які крім численної плодючості і високого ступеня хворобливості укусів досить небезпечні для здоров’я. Особливістю бліх є здатність часто міняти «господаря», неймовірна швидкість та стрибучість в висоту до 1,5 метрів, в довжину до 30 метрів, завдяки чому ці паразити дуже активно пересуваються. Розселяються найчастіше в під’їздах та підвалах будинків. Ці комахи є кровососущими. Харчуючись кров’ю всіляких тварин, вони легко можуть заразити людину багатьма неприємними інфекціями епідеміологічного характеру. Саме тому боротьба з блохами справа серйозна та важлива.

Позбутися бліх в квартирі

Для того щоб позбутися бліх спочатку слід виконати генеральне прибирання приміщення. Килими та м’які меблі пропилососити і вичистити, всі тапочки, м’які іграшки та ін. випрати в гарячій воді, всі поверхні необхідно ретельно вимити. Наступний обов’язковий крок виклик додому фахівців з боротьби з паразитами. Процедура дезінсекції бліх триває не більше години. Перед її проведенням необхідно прибрати предмети особистого користування та продукти харчування з відкритих місць, дитячі речі прибрати в поліетиленові упаковки і винести на балкон. Компанія «Дезснаб» використовує для обробки препарати європейського виробництва з високою екологічністю.

Професійно позбутися бліх в будинку

При появі в будинку бліх потрібно без уповільнення професійно провести процедуру знищення цих комах. При часткової або недостатній обробці приміщень, чисельність бліх найближчим часом відновлюється. Багаторічний успішний практичний досвід дав нашим фахівцям навички і знання, що дозволяють провести ретельну та ефективну дезінсекцію приміщень, не даючи комахою шансу на виживання. Спеціалізованими препаратами та обладнанням проводиться обробка не тільки підлоги, а й зворотна сторона підлогових покриттів і килимів, меблі та стіни.

Всі роботи по знищенню гризунів і комах, що проводяться компанією «Дезснаб», відповідають вимогам і нормам Міністерства охорони здоров’я України та Міжнародним стандартам (ISO: 22000, HACCP).
Висококваліфіковані фахівці компанії «Дезснаб» в своїй роботі використовують новітні препарати від кращих світових виробників, ефективні проти шкідників і безпечні для людини.
Звертайтеся тільки до професіоналів «Дезснаб»! 

Отримати консультацію

Турбують блохи? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне