...
Dezsnab

Як боротися з комарами

комар
Ефективна боротьба з комарами в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Генічеську, Скадовську . В даний час є величезний спектр спеціалізованих засобів і пристосувань по боротьбі з комарами, здатних зменшити кількість комарів на невеликих ділянках. Це всілякі фумігатори, репеленти, димлячі спіралі та інше. Також представлена ​​досить велика лінійка ультразвукових, електронних приладів і відлякувачів. Як показав практичний досвід нашого підприємства по боротьбі з комарами, ці методи не дозволяють позбутися комарів, при цьому причини появи і розмноження комарів не зачіпаються. Щоб повністю позбутися комарів в квартирі, приміщенні або на відкритій ділянці (дачі, базі відпочинку, заміській ділянці) потрібно підходити до цього питання комплексно. На сьогоднішній день існує кілька методів і підходів як боротися з комарами.
  1. Локальний метод обробки території і приміщень. Для ефективних робіт необхідні такі умови: обробка за допомогою якісних хімічних засобів (інсектицидів), спеціального обладнання і добре підготовленого досвідченого персоналу. Обробляється територія, приміщення (всередині), будови, зелені насадження.Переваги:​​ дозволяє істотно знизити чисельність комарів на обробленої території.Недоліки: потрібно правильний підбір ефективних інсектицидів, а також їх точний розрахунок для конкретної території; потрібен досвідчений персонал.
  2. Обробка анафелогенних зон (джерел розмноження комарів). Для ефективної боротьби з комарами потрібно: спеціальний біологічний препарат довготривалої дії, навчений персонал, залучення спеціальної техніки та обладнання. Обробляються місця виплоду комарів: лимани, болотиста місцевість, всілякі прісні водойми.Переваги: при методичної обробці протягом декількох років, дозволяють різко знизити чисельність і позбутися комарів на довгий час.Недоліки: потрібна професійна техніка (спеціально обладнаний автомобіль, фахівці-ентомологи, можливе залучення авіатехніки).

При боротьбі з комарами як в приміщеннях, так і на відкритих ділянках для досягнення найбільш високого результату дуже важливо виконувати саме комплексну боротьбу з комарами і боротьбу з личинками.

Отже, щоб повністю позбутися комарів потрібно ретельно дослідити територію і прилеглі ділянки на наявність місць доступних для виплоду личинок комарів і провести ретельну обробку сучасними дієвими засобами. Безумовно, виконання таких непростих робіт краще довірити досвідченим фахівцям.

Отримати консультацію

Турбують комарі? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне