Як боротися з комарами

комар
Ефективна боротьба з комарами в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Генічеську, Скадовську . В даний час є величезний спектр спеціалізованих засобів і пристосувань по боротьбі з комарами, здатних зменшити кількість комарів на невеликих ділянках. Це всілякі фумігатори, репеленти, димлячі спіралі та інше. Також представлена ​​досить велика лінійка ультразвукових, електронних приладів і відлякувачів. Як показав практичний досвід нашого підприємства по боротьбі з комарами, ці методи не дозволяють позбутися комарів, при цьому причини появи і розмноження комарів не зачіпаються. Щоб повністю позбутися комарів в квартирі, приміщенні або на відкритій ділянці (дачі, базі відпочинку, заміській ділянці) потрібно підходити до цього питання комплексно. На сьогоднішній день існує кілька методів і підходів як боротися з комарами.
  1. Локальний метод обробки території і приміщень. Для ефективних робіт необхідні такі умови: обробка за допомогою якісних хімічних засобів (інсектицидів), спеціального обладнання і добре підготовленого досвідченого персоналу. Обробляється територія, приміщення (всередині), будови, зелені насадження.Переваги:​​ дозволяє істотно знизити чисельність комарів на обробленої території.Недоліки: потрібно правильний підбір ефективних інсектицидів, а також їх точний розрахунок для конкретної території; потрібен досвідчений персонал.
  2. Обробка анафелогенних зон (джерел розмноження комарів). Для ефективної боротьби з комарами потрібно: спеціальний біологічний препарат довготривалої дії, навчений персонал, залучення спеціальної техніки та обладнання. Обробляються місця виплоду комарів: лимани, болотиста місцевість, всілякі прісні водойми.Переваги: при методичної обробці протягом декількох років, дозволяють різко знизити чисельність і позбутися комарів на довгий час.Недоліки: потрібна професійна техніка (спеціально обладнаний автомобіль, фахівці-ентомологи, можливе залучення авіатехніки).

При боротьбі з комарами як в приміщеннях, так і на відкритих ділянках для досягнення найбільш високого результату дуже важливо виконувати саме комплексну боротьбу з комарами і боротьбу з личинками.

Отже, щоб повністю позбутися комарів потрібно ретельно дослідити територію і прилеглі ділянки на наявність місць доступних для виплоду личинок комарів і провести ретельну обробку сучасними дієвими засобами. Безумовно, виконання таких непростих робіт краще довірити досвідченим фахівцям.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Отримати консультацію

Турбують комарі? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне
lisa9 300x197 - Сказ

Сказ

Сказ (гідрофобія) – гостре інфекційне захворювання зоонозної природи з природною осередковістю,

Читати далі >>