...
Dezsnab

Як позбутися тарганів в домашніх умовах

У Вас з’явилися таргани?
Ви з побоюванням включаєте вночі світло на кухні?
Ви навіть чуєте, як вони бігають?
Вам стає гидко від думки, що з цими мерзенними комахами Ви ділите кухонний стіл?

“Все, починаю боротьбу” – подумали Ви.

Ідеальним рішенням проблеми є виклик спеціалізованих служб, які професійно і з гарантією позбавлять Вас від цієї біди. Але, якщо Ви вирішили самостійно позбавитися від тарганів в домашніх умовах – ці поради будуть Вам вдопомогу.

Отже, 5 порад для самостійного знищення тарганів:

  1. Боротьба з тарганами в домашніх умовах повинна починатися з проведення генерального (!!!) прибирання! Відсуваємо кухонні шафи, холодильник, приділяємо особливу увагу мийці. Ми не повинні залишити комахам ні грама того, що вони можуть використовувати в якості їжі!
  2. Якщо Ви проживаєте в квартирі, подбайте про її «ізоляції» від сусідів: установка дрібнопористої сітки в вентиляційні отвори, огляд підключення систем водопостачання, каналізації, підгонка плінтусів. Закладаємо всі щілини! Закриваємо доступ тарганам ззовні!
  3. Чистота – запорука успіху! Не залишаємо ніяких хлібних крихт, розсипаних круп і цукру, залишків корму для тварин!
  4. Дуже важлива умова успішної боротьби – позбавити тарганів води! Скажімо ні кранам, що протікають, мокрим кухонним губкам та воді, що розлита, не залишайте ємності з водою на ніч!
  5. Використовуємо харчові приманки! Зараз в роздрібній мережі їх великий вибір: у вигляді паст, гелів; які наносять в місцях скупчення комах, але недоступних для людей (в петлі кухонних шафок, на «виворітну» сторону столу, дверні наличники та ін.). До речі, харчову приманку Ви можете виготовити самостійно – ось декілька рецептів.

Використовувати інсектицидні аерозолі ми не рекомендуємо.

Неправильне їх використання не тільки не знищує тарганів, а навпаки, сприяє, з часом, збільшенню їх чисельності. Ви як би “вакцінуєте” комах, і вони набувають “імунітет” на даний вид і дозування отрути. Тому фінансова складова подальшої боротьби з паразитами подвоюється.

Слід зазначити, що даний метод (харчові приманки) ефективний при початковій стадії “заселення” тарганами Вашого житла. А якщо комах багато, Ви їх зустрічаєте навіть в денний час – без хімічних методів боротьби вже не обійтися. Цю процедуру довірте професіоналам. Повірте, цим Ви заощадите час, гроші та, найголовніше, Ваші нерви! Зникнуть здригання, зойки, коли включаєте світло на кухні, і до Вас знову повернеться гарний настрій !!!

Отримати консультацію

Турбують таргани? Ми знаємо як Вам допомогти

Популярне